Послуга «30 хвилин по Україні і світу» від Водафон

Якщо абоненту не вистачає передплачених пакетних хвилин на дзвінки в рамках тарифного плану, він може підключити послугу «30 хвилин по Україні і світу ». Даний пакет можна використовувати як для дзвінків на номери України, так і за кордон (в 62 країни).

Пакет послуг, що надаються

В рамках послуги Vodafone Україна нараховує пакетні 30 хвилин, які допускається використовувати у будь-який час на дзвінки на всі номери по Україні, а також ще в 62 країни. Термін дії пакета – 30 днів з моменту нарахування.

послуга 30 хвилин по Україні і світу

Для підключення послуги необхідно набрати USSD-запит *600*777# і клавішу виклику, або скористатися системою «Мій Vodafone» (на офіційному сайті або через мобільний додаток).

Активувати пакет можна тільки 1 раз протягом календарного місяця!

Умови використання та вартість

Вартість послуги «30 хвилин на Україну і світ» – 20 гривень. Додаткові умови:

УмоваОпис
Дзвінки по УкраїніМобільні та
міські номери
Дзвінки в РосіюНа мобільні
МТС Росія та
міські номери
В інші країни
(повний список
доступний на
офіційному сайті)
Мобільні та
міські номери

У вартість не включена плата за з’єднання (знімається при дзвінках в деякі країни). Повторна оплата пакету і нарахування хвилин наступного місяця виконуються автоматично.

Щоб відмовитися від подальшого використання послуги, необхідно набрати USSD-комбінацію *600*777*0# і натиснути клавішу виклику.

Послуга доступна для всіх абонентів, у яких підключені пакетні тарифні плани з абонентською платою 1 раз на 4 тижні (або 30 днів). Абоненти, що використовують тарифи з денною оплатою, спершу використовують хвилини в рамках нарахованого добового пакета. Послуга надається на безстроковій основі, доступна також контрактним абонентам.