Конференц-зв’язок від Водафон Україна

Більшість опцій мобільного зв’язку вимагають ручної активації абонентом, але послуга конференц-зв’язок МТС встановлена на всі тарифи компанії за замовчуванням. Вона доступна для використання всім абонентам компанії Vodafone, а тому заслуговує на окремий розгляд. Розібравшись в її особливостях і умовах, користувачі зможуть краще контролювати витрати і будуть знати, як використовувати всі можливості стільникового зв’язку.

Що таке конференц-зв’язок від МТС Україна

послуга конференц зв'язок МТС Україна

Конференц-зв’язок призначений для підтримки розмови з кількома співрозмовниками одночасно. Він дозволяє проводити групові бесіди з іншими абонентами. При цьому дзвонити можна як абонентам Vodafone (МТС), так і клієнтам інших операторів України. Головне, розібратися, як правильно користуватися опцією.

Вартість і можливість послуги

Послуга повністю безкоштовна, тому абонентам не варто переживати про її вартість. Платити доведеться лише за телефонну розмову.

При цьому ціна залежить від кількості співрозмовників, оскільки оплати вимагає кожна активна лінія. Хвилини з пакетів використовуються на стандартних умовах.

Можливості послуги досить широкі. Абоненти можуть:

  • підключити додаткового співрозмовника;
  • об’єднати кілька дзвінків;
  • видалити співрозмовника;
  • вести приватну розмову з одним із учасників конференції;
  • утримувати виклик.

як відключити послугу конференц зв'язок на МТС

Як підключити / відключити?

Підключати послугу не потрібно, оскільки вона доступна за замовчуванням. Але, якщо її раптово не виявилося в списку активних опцій, щоб підключити конференц-зв’язок на МТС Україна, потрібно відправити смс з цифрою 1 на сервісний номер 2052.

Щоб відключити опцію, потрібно відправити повідомлення з цифрою 2 на вже згаданий вище телефон. Для перевірки статусу послуги використовується смс з цифрою 3.

Також підключати та відключати опцію можна в офіційному  мобільному додатку My Vodafone.