eSim Vodafone

Вбудована сім-карта під назвою eSim Vodafone Ukraine – це нова технологія, яка поки що лише входить на вітчизняний ринок. Вона допомагає не тільки значно спростити процес підключення до різних операторів, але і дозволяє зробити смартфони міцніше, довговічніше.

eSim в Україні поки підтримують lifecell і ТриМоб, а ось Vodafone тільки планують ввести віртуальну сім-карту, як одну з послуг оператора.

Переваги і недоліки таких сім карт

електронна сім карта Водафон

Переваг у такої технології дуже багато:

 • eSim значно економить місце в телефоні. Її розміри майже в 3 рази менше звичної для всіх нано-сімки. Тому виробники телефонів чи інших гаджетів на зразок apple watch зможуть ефективніше користуватися внутрішнім простором пристрою.
 • Менше отворів – запорука високої пило- та вологозахищеності. А це дозволяє продовжити тривалість роботи пристрою і його обслуговування.
 • Для зміни оператора достатньо просто зробити ряд віддалених операцій за допомогою інтернету, тому походи в офіційні салони зв’язку можна виключити зі списку необхідних справ.
 • Одна віртуальна сімка – це цілих 5 номерів, якими можна користуватися одночасно.
 • Вставляти картку самостійно не буде потрібно, оскільки вона вже вбудована в пристрій, та й замінювати одну карту на іншу не доведеться.
 • Один номер можна підключати до кількох гаджетів, що значно розширює можливості зв’язку.
 • За рахунок eSim можна налаштовувати пристрої віддалено.
 • Якщо сталася крадіжка пристрою, то злодій не зможе витягти сімку, а тому у нього не буде можливості приховати місце розташування гаджета.
 • Вартість послуги віртуальної картки дорівнює обраним тарифом.

Недоліків же у цій віртуальній сімки менше, але зате вони досить суттєві:

 • Цю сім-карту неможливо вставити в будь-який телефон – пристрій повинен підтримувати подібну технологію. А це можливо тільки у окремих гаджетів від Apple, Google і IOS.
 • Щоб перенести номер через інтернет на інший смартфон, оператору буде потрібно близько години, а тому цей проміжок часу абонент знаходиться поза мережею.
 • В Україні мало операторів підтримують таку технологію. Щоб вона міцно увійшла в звичайне життя, необхідно ще близько 3-5 років.

Природно, що оператори починають поступово вводити подібну послугу в широкі маси населення, але на це потрібен час і відповідні умови. Тому Водафон вирішив поки почекати з впровадженням eSim.

Як активувати eSim Водафон

В Україні поки електронна сім-карта надається лише Лайф та ТриМоб. У Vodafone вивчають можливість впровадження такої перспективної технології і аналізують доцільність запуску подібного продукту.

Детально про те як повторно активувати SIM-карту Водафон звичну всім абонентам.

Офіційно терміни не називаються, а тому підключити послугу поки не представляється можливим. Але точно відомо, що компанія підтримує eSim в Катарі, Чехії, Іспанії, Німеччини та Австрії.

Особливості esim для iphone і Apple Watch

Якщо говорити про пристрої, які підтримують цю технологію, то в основному вони представлені продуктами Apple і IOS. Причому Apple впровадив вперше її в свої смарт-годинники. Наразі модельний ряд брендів з i Phone eSim Vodafone розширено, але все ж Україна частина з них просто не імпортує.