Додатковий рахунок Водафон: що це і як ним користуватися

Небагато абонентів знають, що у них є додатковий рахунок на Водафон (обо МТС Україна). Він відкривається при першому поповненні балансу. Тобто, одночасно з покупкою сім-карти і появою основного рахунку. При цьому його основне призначення практично не відрізняється від призначення основного балансу, але деякі відмінні риси все ж передбачені.

Щоб користуватися всіма можливостями зв’язку і економити на телефонних послугах, потрібно уважно придивитися до цього незвичайного рахунку та зрозуміти, для чого він призначений. В результаті мобільний зв’язок стане трохи вигіднішим, а можливостей спілкуватися з близькими, не переживаючи про раптове вичерпання балансу, – побільшає.

Чим відрізняється від основного рахунку

як перевірити додатковий рахунок на МТС

Відмінностей між основним і додатковим балансом виявиться не так багато, як підозрюють користувачі, оскільки основне призначення коштів, що зберігаються на них, – оплата послуг зв’язку. Але зовсім без відмінностей обійтися не могло. Додатковий о/р виділяється:

  • відсутністю можливості вивести або перерахувати гроші;
  • відсутністю можливості покласти на нього кошти звичним способом;
  • обмеженим функціоналом: оплатити вдасться виключно послуги зв’язку.

Важливо підкреслити, що перераховані відмінності пояснюються специфікою рахунку: його основна мета –  заохочення і підтримка активних абонентів, а не здійснення операцій, тому, дозволяючи клієнтам отримати додаткові фінанси, телефонна компанія не дозволяє витрачати їх на щось стороннє.

Як використовувати

Насамперед користувачам потрібно знати, що послуги поповнення додаткового рахунку Vodafone оператором не передбачено. Щоб на ньому виявилися гроші, потрібно:

Засоби, що виявилися доступними для використання, мають обмежений період дії. Ними вдасться скористатися протягом 30 діб з моменту нарахування, після чого безповоротно згоряють. Якщо за вказаний термін абонент не скористається отриманою сумою, повернути її буде неможливо. Варто враховувати це, плануючи власні витрати і збираючись заощадити на оплаті дзвінків і повідомлень.

Як перерахувати гроші з додаткового рахунку на основний

У списку основних відмінностей згадувалося, що Vodafone не передбачив окремої функції, що дозволяє переводити або виводити гроші з додаткового о/р. Сказане стосується і переказів між рахунками, тому переказати частину гривень , що зберігаються на ньому, на основний баланс сім-карти не вийде. Їх доведеться використовувати іншим способом.

Щоб переконатися у сказаному, достатньо зателефонувати до контакт-центру або зв’язатися з консультантами через мобільний додаток компанії. Співробітники служби підтримки підтвердять, що подібні грошові перекази заборонені правилами користування послугою, а обійти діючі умови неможливо. В результаті клієнтам доведеться шукати інший спосіб використання отриманих коштів.

Як витратити гроші з додаткового рахунку

додатковий грошовий рахунок Водафон

Щоб витратити гроші з додаткового рахунку МТС Україна, потрібно з’ясувати, яка сума доступна для використання. Звичні методи перевірки балансу не допоможуть дізнатися стан о/р. Щоб дізнатись точну кількість отриманих коштів, потрібно відправити спеціальну USSD-команду *101*10#. В результаті абонент отримає сповіщення з потрібною йому інформацією.

Уточнивши баланс можна переходити до використання коштів. Абоненти здатні:

  • оплачувати дзвінки;
  • відправляти повідомлення;
  • підключати пакети інтернету;
  • активувати додаткові опції і послуги, включаючи опції для роумінгу;
  • оплачувати інші послуги зв’язку.

Скористатися бонусами

Тобто, оператор встановив лише 1 обмеження: клієнт зобов’язаний використовувати бонусні гроші виключно на мобільний зв’язок.

Як відключити послугу поповнення дод. рахунку Водафон

Відключати поповнення додаткового о/р не потрібно, оскільки гроші потрапляють на нього тільки за бажанням абонента. Тобто, фінанси зараховуються на другий баланс після використання спеціальних опцій і обміну бонусів на грошові кошти. Щоб на додатковому рахунку не було грошей, досить не виводити їх туди, обмінюючи бонуси на інші подарунки або зовсім відмовившись від участі в бонусної програмі. Нічого додаткового робити не потрібно.