Послуга «Багато розмов» від Vodafone

Дана послуга від оператора Vodafone Україна дозволяє замінити всі доступні пакетні хвилини для дзвінків в рамках поточного тарифного плану на загальний пакет на всі мобільні номери по Україні. При цьому абонент відмовляється від безліміту для дзвінків на номери Vodafone, але отримує 700 (або більше) хвилин на всі мережі по Україні.

Тарифи які беруть участь в послузі

Послуга «Безліч розмов від Водафон» доступна для підключення в тарифних планах:

ТарифКількість хвилин,
що отримуються
в результаті
обміну
Family Plus700
Family700
SuperNet Start700
SuperNet Pro1500
SuperNet Unlim1500

Умови використання послуги

Термін дії нарахованих хвилин – 30 днів, до планової абонентської плати за умовами поточного тарифного плану. Для підключення послуги необхідно набрати комбінацію *715# і клавіша виклику. Ще варіант – зателефонувати в службу підтримки оператора і замовити її через голосове меню. Про успішну активації послуги абонента інформують через SMS (протягом 24 годин).

Для відключення послуги необхідно набрати *715*0# і натиснути клавішу виклику. Але потрібно врахувати, що зворотний обмін пакетних хвилин неможливий. Тобто до закінчення тарифного періоду нарахований пакет хвилин дзвінків по Україні залишатиметься чинним.

Після активації «Безліч розмов» у абонента згоряють всі наявні пакети на дзвінки. Наприклад, в тарифі FamilyPlus це: безліміт на Vodafone, а також 60 хвилин на інші номери України та за кордон. Замість цього нараховується єдиний пакет в 700 хвилин на всі номери в межах України. Після вичерпання лімітованих хвилин, вартість дзвінків буде стандартною для тарифу за межами передплачених пакетів.

багато розмов vodafone

Вартість і управління послугою «Безліч розмов»

Вартість послуги Vodafone «Безліч розмов» становить 25 гривень на місяць (вона додається до загальної суми абонентської плати). Наступного місяця обмін здійснюється автоматично, самостійно змінювати пакетні хвилини від Водафон не буде потрібно. Якщо при списанні абонентської плати у абонента недостатньо коштів на рахунку, то послуга автоматом відключається.

Управління послугою виконується або через USSD-запит, або через систему «Мій Vodafone» (на сайті або в мобільному додатку для iOS, Android). Там же можна дізнатися поточний залишок хвилин (ще за допомогою запиту *101#).

Послуга діє на безстроковій основі.