Автовідповідач Водафон – голосова пошта пропущених

На деякі вхідні дзвінки відповісти виявляється неможливо, але той, хто телефонує не завжди має можливість почекати і передзвонити пізніше. Спеціально для подібних ситуацій придумана голосова пошта на Водафон (або МТС Україна). З її допомогою той, хто телефонує отримує можливість залишити послання, навіть не дочекавшись відповіді. В результаті користувач, що опинився далеко від телефону, отримає можливість дізнатися важливу новину або просто почує голос близької людини.

Як підключити голосову пошту

номер голосової пошти Водафон

Для підключення голосової пошти Vodafonе можна:

 • відправити смс повідомлення з цифрою 1 на сервісний телефон 284;
 • або скористатися USSD -командою *284*1#.

Опція підключається миттєво (якщо на балансі сім-карти виявиться достатня сума), тому відразу після активації нею можна користуватися, якщо абонент не вирішить провести додаткові настройки.

Вартість

За використання автовідповідача доведеться платити:

 • вартість підключення складе 11 гривень;
 • повторна активація послуги після автоматичного відключення (автоматична деактивація відбувається через 3 місяці без використання опції) безкоштовна;
 • вартість прослуховування голосових повідомлень залежить від використовуваного абонентом тарифного плану, тому точні розцінки варто уточнювати на сайті компанії або за допомогою дзвінка в контактний центр.

Додаткові витрати оператором не передбачені.

Налаштування автовідповідача

Для настройки автовідповідача потрібно:

 1. налаштувати переадресацію на голосову пошту, вказавши в якості номера переведення вхідних дзвінків телефон +380501200020;
 2. зателефонувати за вказаним вище телефоном і прослухати голосове меню;
 3. вибрати пункт, що пропонує залишити повідомлення телефонуючим;
 4. записати привітання, слідуючи інструкціям системи.

Важливо додати, що абоненти здатні доповнити умови переадресації, вибравши ситуації, коли буде відбуватися переведення дзвінка, і вказавши максимальний час очікування відповіді.

як відключити послугу голосова пошта МТС

Як прослухати голосову пошту на МТС Україна

Клієнти Vodafone, що підключили голосову пошту, будуть отримувати оповіщення з інформацією про залишені їм повідомленнях. Щоб прослухати повідомлення, потрібно зателефонувати за номером голосової пошти Водафон:

 • універсальний телефон +380501200020;
 • короткий номер для абонентів компанії 284.

Зателефонувавши за одним із зазначених телефонів, залишиться прослухати автоматичне повідомлення системи і дотримуватися її рекомендацій. При цьому потрібно простежити, щоб на рахунку була сума, потрібна для прослуховування.

Як відключити послугу

Щоб відключити опцію, знадобиться:

 • відправити коротке смс з текстом 0 на сервісний телефон 284;
 • набрати USSD -команду *284*0#.

Відключення не вимагає додаткових фінансових вкладень, але якщо абонент просто хоче змінити умови роботи послуги, йому не потрібно деактивувати опцію. Досить поміняти настройки, скориставшись запропонованою вище інструкцією.