Дублікат сім-карти Водафон і послуга «Сім-пара»

Дублікат сім карти Водафон – зручна послуга, яка дозволяє мати дві сім-карти з одним номером, тарифним планом, підключеними додатковими послугами тощо. Одну сімку можна поставити в планшет, іншу використовувати в смартфоні. Послуга сім-пара доступна абонентам мобільного оператора Київстар, а Водафон таку можливість не надає.

Як зробити дублікат сім карти Водафон

дублікат сім карти Водафон

Якщо оформити дві повноцінно працюють сім-карти на один мобільний номер у оператора Водафон неможливо, то послуга дублювання сімки надається. Замовити дублікат картки може знадобитися в наступних випадках:

  • Сім-карта втрачена або заблокована;
  • Сімка НЕ ​​зчитується смартфоном через пошкодження;
  • Абонент хоче змінити застарілий формат карти на нову для доступу до мереж четвертого покоління.

Процес створення дублікату відрізняється в залежності від особливостей співпраці з оператором – на звичайній або контрактній основі. Абоненти з контрактом можуть звернутися в найближчий салон стільникового зв’язку з документом, що посвідчує особу, після чого отримати нову сімку.

Процес складніше для абонентів, які співпрацюють з оператором на умовах передоплати – попередньо варто оформити заявку на створення дублікату.

Оператору також потрібно підтвердити персону абонента, який користується послугою на основі передоплати.

Для цього задається декілька питань:

  • Останні набрані номери з контактів;
  • Сума, на яку рахунок був поповнений в останній раз;
  • Поточний стан балансу та ін.

Найважливіше – перше питання. Якщо відповіді немає, в створенні дубліката буде відмовлено.

Оператор залишає за собою право задавати абоненту додаткові питання. Забрати готовий дублікат можна протягом 30 днів з моменту оформлення заявки.

Як застосовувати дублюючу сімку

Сімка-дублікат використовується так само, як оригінальна. Досить витягти зі слота стару картку (використовувати обидві не вийде, так як першу оператор блокує).

Далі в слот вставляється дублікат, після чого телефон вмыкається або перезавантажується, щоб нові налаштування вступили в силу. Бажано перевірити баланс або зробити дзвінок на номер будь-якого абонента, щоб активувати сімку.

Водафон сім пара

Послуга Сім-Пара від Водафон Україна

Два номери на одній сім-карті Водафон оформити не вийде – таку інформацію надають в службі підтримки мобільного оператора.

Можливо, в найближчому майбутньому послуга буде доступна, тому варто розібратися в її переваги та особливості.

Як працювати з двома сімки з одним номером – одну можна за стандартом використовувати в смартфоні, іншу поставити в планшет або мобільний роутер.

Також іноді користувачі встановлюють другу сімку в другій смартфон, отримуючи можливість виконувати більше завдань одночасно – перевіряти пошту, відправляти текстові повідомлення, спілкуватися в соціальних мережах і месенджерах, тощо. Всі процеси відбуваються в рамках одного тарифного плану, тому ніяких додаткових грошей платити не потрібно.

Вартість

Вартість послуги «Інтернет сім-пара Водафон» невідома. Дані будуть відомі, коли мобільний оператор вирішить надавати своїм абонентам цю послугу.

Для кого корисні опції

Послуга «Сім-пара» буде корисна наступним абонентам:

  • У користувача є кілька мобільних пристроїв, яким потрібна сім-карта для роботи;
  • Потрібно швидко вийти на зв’язок з іншого пристрою, не переставляючи при цьому сімку.

Приймати дзвінки, текстові повідомлення і ММС можна тільки на активну сімку. Всі інші опції діють одночасно. Користувач може змінювати активність сімок за додаткову плату.